Рух тіла масою 5 кг описується рівнянням . Визначте кінетичну енергію тіла через 2 с після початку

руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Kout Paul.

Ответ:

Объяснение:

m = 5 кг

t =  2 с

E(t) = ?

Первая производная - скорость

V(t) = -7+10*t

V(2) = -7 + 10*2 = 13 м/с

Ek = m*V^2 / 2

Ek(2) = 5*13^2 / 2 =  422.5 Дж