8. При переміщенні 20 Кл електричного заряду на ділянці кола здійснена робота 20 Дж. Визначте

напругу на даній ділянці кола. помогите пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Полина.

Ответ:

Объяснение:

q = 20 Кл

A =  20 Дж

U = ?

A = U*I*t = U*t*q/t = U*q

U = A/q = 20/20 = 1 B