Потужність двигуна 40Вт ку роботу він виконає за 15 хв ? Помогите пжпж


Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Объяснение:

Дано

N = 40 Вт

t = 15 хв

Знайти

А - ?

Розв'язок

N = A/t

A = Nt

A = 40 × 15 = 600 Дж