СРОЧНО!!!!!!тіло масою 8 кг рухається із силою два Ньютони знайти прискорення​


Ответы на вопрос

Отвечает Щербак Егор.

Дано:

m=8кг

F=2H

Знайти:

а-?

F=m*a→a=F/m=2/8=0,25м/с²