На тіло якої маси діє сила тяжіння 200 Н?(g=10Н/кг)​


Ответы на вопрос

Отвечает Терентьев Максим.

Ответ:

Для визначення маси тіла, на яке діє сила тяжіння 200 Н, використаємо формулу для сили тяжіння:

Fг = m * g,

де Fг - сила тяжіння, m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння.

Підставляємо відповідні значення:

Fг = 200 Н,

g = 10 Н/кг.

Отримуємо рівняння:

200 = m * 10.

Ділимо обидві частини рівняння на 10:

m = 200 / 10 = 20 кг.

Таким чином, маса тіла, на яке діє сила тяжіння 200 Н, дорівнює 20 кг