Нікелювання за допомогою електролізу металевої пластинки, пло- ща поверхні якої 96 см, тривало 2

год при силі струму 0,15 А. Визначте товщину шару нікелю. Густина нікелю 8900 кг/м³, його електрохімічний еквівалент 3 10³ кг/Кл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Перевузник Іванка.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S = 96 см² = 9,6 * 10⁻³ м²

t = 2 год = 7200 с

I = 0,15 А

k *  = 3 * 10⁻³ кг/Кл

p = 8900 кг/м³

Найти: h - ?

m = k * I * t

m = p * V    V = S * h

m = p * S * h

Урівняємо обидві частини і маємо:

k * I * t = p * S * h  =>  h = (k * I * t)/(p * S)

h = (3 * 10⁻³ * 0,15 * 7200)/(8900 * 9,6 * 10⁻³) = 0,038 м