Яку силу розвиває двигун мотоцикла, потужністю 7,5 кВт, якщо за 1 хв він проїжджає 180 м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ходаковская Алина.
Дано:
N=7,5кВт=7500Вт
t=1хв=60с
s=180м
Знайти:
F-?
F=N/v=N/(s/t)=7500Вт/(180м/60с)=2500H