СРОЧНО! Який тиск на сніг створює дорослий чоловік, масою 85 кг, якщо стоїть на лижах? Довжина

кожної лижі дорівнює 200 см, ширина - 15 см. Варіанти відповідей:1) 1 416,7 Па2) 1 042 Па3) 1 182,3 Па​

Ответы на вопрос

Отвечает Сакенова Динара.

Ответ:

1) 1 416,7 Па

Объяснение:

m=85 кг;

S₁=200*15=0,3 м²

p     ?       p=m*g/(2*S)=85*10/(2*0.3)=1 416,7 Па