Тербелмелі контур сыйымдылығы 400пФ конденсатор мен индуктивтілігі 10мГн катушкадан тұрады. Егер

кернеу тербелісінің амплитудасы 500В болса, ток күшінің амплитудасын анықта. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Блохин Никита.
10×10^6÷400=2,5×10^4
2,5×10^4×500=1250×10^4