На автомобіль, який рівномірно рухається зі швидкістю 54 км/годин, діє сила опору 2 кH. Визначте

корисну потужність двигуна автомобіля​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Олька.

Ответ:

Объяснение:

N=F*V=2*10^3*15=30*10^3 Вт=30 кВт