Яку швидкість має електрон що пройшов різницю потенціалів 100 В?


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Матвей.

m*V^2/2=e*U   V=sqrt(2*e*U/m)=sqrt(2*1,6*10^-19/9,1*10^-31)=5,9*10^6 м/с