Будьласка не минайте це запитанння допоможіть) Дві кульки, маси яких відповідно 6 кг і 2 кг,

рухаються назустріч зі швидкостями 20 см/с і 1 м/с. визначити швидкість кульок після непружного удару.

Ответы на вопрос

Отвечает Подра Михаил.
M1v1-m2v2 =(m1+m2)V
v=(m1v1-m2v2) /(m1+m2)
V=(6*0,2-2*1)/(6+2)=-0,8/8=-0,1 м/с двигаться после соударением будут в направлении движения второго тела.