З якою силою взаємодіють два заряду по 10нКл розташовані на відстані 5 см один від одного у вакуумі

Допоможіть; (

Ответы на вопрос

Отвечает Тулупова Юля.

F = k*(q1*q2)/R²;

q1 = q2 = 10 нКл = 10*10^-9 Кл;

k = 9*10^9 Н*м²/Кл².

F = 9*10^9*(10*10*10^-9*10^-9)/0,05 = 9*100*10^-9/0,05 = 18*10^-6 H = 18 мкН.

ответ: F = 18 мкН.