СРОЧНО!!! Решите пожалуйста!! Визначте початкову частину латунового дроту з площею перерізу 0.5мм

в квадрате , який під дією підвішеною до нього ватажку масою 5 кг видовжись на 2мм

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

L₀ = 0,23 м

Объяснение:

Дано:

S = 0,5 мм² = 0,5·10⁻⁶ м²

m = 5 кг

ΔL = 2 мм = 2·10⁻³ м

Е = 11 500 МПа = 11,5·10⁹ Па  модуль Юнга (модуль упругости) латуни.

________________________

L₀ - ?

Запишем механическое напряжение в двух видах:

σ = εE  = ΔL·E / L₀;                   (1)

σ = F / S = m·g / S.                    (2)

Приравняв (1) и (2), получаем:

ΔL·E / L₀ = mg / S.  

Отсюда:

L₀ = ΔL·E·S / (m·g)

L₀ = ΔL·E·S / (m·g) = 2·10⁻³·11,5·10⁹·0,5·10⁻⁶ / (5·10) = 0,23 м