Укажіть час, потрібний для виконання роботи 12000 кДж двигуном, потужність якого 25 кВт А.3 год

Б.80 хв В.40 с Г. 2 доби

Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Егор.
Дано:
А=12000кДж=12000000Дж
N=25кВт=25000Вт
Найти:t
Решение:
1)t=A/N=>
t=12000000/25000=480с=8мин