Визначити силу, під дією якої тіло масою 3 кг рухається прямолінійно так, що рівняння руху має

вигляд: x=20+10t+t². ​

Ответы на вопрос

Отвечает Антонович Анастасия.

x=20+10t+t²

V=10+2t   первая производная - скорость

a=2           вторая производная - ускорение

найдем силу

F=a*m=2*3=6H