Теплота двигуна отримує від нагрівника 8200кДж теплоти і відає і відає холодильнику 6200 кДж

знайдіть ККД цього двигуна

Ответы на вопрос

Отвечает Зырянова Ангелина.
Η=(Qн-Qx)/Qн=(8200-6200)/8200=0,24    (24%)
======================================