Чому дорівнює сила, що діє на тіло масою 200кг, якщо залежність його переміщення від часу

визначається рівнянням S=5t+1.25t² ?

Ответы на вопрос

Отвечает Хасаншина Екатерина.

Ответ:

F=500 Н

Объяснение:

Запишем уравнение кинематики

S=\frac{at^2}{2} +v_{0}t

Сравнивая его с исходным получим:

v_{0}=5\\a=2*1.25=2.5

Запишем Второй закон Ньютона

F=ma

откуда имеем

F=200*2.5=500H