ККД ідеальної теплової машини 40%. Яку температуру має нагрівник,якщо температура охолоджувача 300

К.

Ответы на вопрос

Отвечает Шкурко Вікторія.
Кпд=(T1-T2)/T1
T1=T2/(1-кпд)=300/(1-0,4)=500 К