Велосипедист проїхав 600 м зі швидкістю 10 м/с , а наступні 160 м зі швидкістю 5 м/с . Визначти

середню шляхову швидкістю руху велосипедиста

Ответы на вопрос

Отвечает Davidova Viktoriya.
1)t=600м.: 10м/c.=60(c)t=160м.:4м/c.=40(c)
2)tсер.=600+160/60+40=7,6(c)