Heeeeeeelp!!!!!!!! Буду дууууууужжжжжжжееееееее вдячна У склянку масою 160 г налили 250 г гарячої

води внаслідок чого у склянці встановилася температура 90 С. На скільки градусів знизиться температура води якщо в неї опустити срібну ложку маса якої 50 г. Початкова температура ложки 20°С питома теплоємність скла 0.83 кДж(кг•K)

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Алексей.
M1=0.16 кг m2=0.25 кг m3=0.05 кгc1=800 Дж/(кг*С) c2=4200 Дж/(кг*С) c3=250 Дж/(кг*С)t1=90 t2=20
Δt=?
==========================================
c1*m1*(t1-t) + c2*m2*(t1-t)=c3*m3*(t-t2)
800*0.16*(90-t) + 4200*0.25*(90-t)=250*0.05*(t-20)t=89°CΔt=t1-t=90-89=1°C
==========================================