У спортивній залі м’яч упав з висоти 3 м, від- бився від підлоги й був зловлений на висоті 1 м.

Визначте шлях і переміщення м’яча.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Маргарита.

Путь(шлях) будет равен: 3м+1м = 4м

Перемещение будет равно: 2 метрам.

Отвечает Гросс Иван.

путь - 3 м + 1 м = 4 м

перемещение - 3 м - 1 м = 2 м