Точка рухалася 6 с зі швидкістю 5м/с та 12 с зі швидкістю 18км/год. Яка середня швидкість руху

точки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Алина.

Ответ:

Vср=0.555м/с

Объяснение:

V1=5м/с,     V2=18км/год=5м/с,

t1=6c,           t2=12c,

Vср=5+5/6+12=0.555м/с