Предмет, що випав з вікпредмет що випав з вікна рухомого потяга падає з висоти 2 м пролетівши при

цьому відстань 20м упродовж колії якою рухається потяг. Визначити швидкість потяга

Ответы на вопрос

Отвечает Волокитина Маша.
Движение вдоль оси 0х (колеи) равномерное, перемещение Sx=Vox*t. Падение по оси у равноускоренное, Sy= gt²/2. Выразим t из первого, подставим во второе и выразим искомую скорость, получим Vox=√(gSx²)/(2Sy)=√(10*400)/(2*2)= √1000=31.6 м/с =113 км/ч -ответ