Розвяжіть будь ласка задачу.тиск води на дно акваріума становить 6 кПа,площа дна 0,3 м2. Чому

дорівнює сила тиску води на дно?

Ответы на вопрос

Отвечает Рубцова Алина.
P=6 кПа=6000 Па, S=0.3 м^2; F=?
p=F/S, F=p*S=6000/0.3=20000 Н.