З якою швидкістю повинен рухатися мотоцикліст по опуклій ділянці шляху, що має радіус кривизни 40

м, щоб у верхній точці опуклості тиск дорівнював нулю? (м/с)

Ответы на вопрос

Отвечает Перцев Евгений.

R=40м

g=10м/с^2 ускорение свободного падения.

Р=0 Паскалей

V=?

Давление становится равным нулю когда силу тяжести m*g мотоциклиста с мотоциклом уравновешивает сила F=m*aц

aц - центростремительное ускорение

m*g=m*aц

g=aц=V^2/R

найдем отсюда скорость\

V=√g*R=√10*40=20м/с=72км/ч