17. Повітряна куля масою 600 кг і об'ємом 800 м3 піднялась на деяку висоту. Чому дорівнює густина

повітря на цій висоті?

Ответы на вопрос

Отвечает Дашук Полина.
PgV=mg
p=m/V
p=600/800=750кг/м3 вообще так но плотность воздухая явно ниже