При 289К газ займає об'єм V.До якої температури його треба ізоюарично охолодити щоб об'єм зменчився

в два рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Величко Ніна.
Дано:
T1=289K
V1=x
V2=x/2
найти: T2
Решение:
V1/T1=V2/T2
T2=(T1*V2)/V1=(289K*x/2)/x=144.5K
Ответ: 144.5К