На скільки градусів нагріється сталева деталь масою 30кг, отримавши кількість теплоти 18кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Станкевич Вика.
Q=c*m*dt
dt=Q/c*m=18000/460*30=1,3 C