Готуючись висрелити з іграшкового пістолета,пружину стиснули на 4 см.Внаслідок цього кулька масою

10 г набуває швидкості 10м/с.Яка жорстокість пружини???

Ответы на вопрос

Отвечает Турас Сергей.
Δx=0,04 м, m=0,01 кг, v=10 м/с. k-? Розвязування. k*Δx^2/2=mv^2/2; k=mv^2/Δx^2;  k=0,01*100/0,0016 = 625 Н/м.