Який коефіцієнт жорсткості пружини динамометра,коли під навантеженням 10Н вона видовжиться на 4

см?На скільки видовжиться ця пружина під навантаженням 20Н

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова София.

Ответ:k(коефіцієнт жорсткості)-2,5; х(видовження)-8 см

Объяснение:F пружності = k×x => k=F÷x = 10H÷4cм=2,5

x=F÷k=20H÷2,5=8cм