Знаючи, що момент сили дорівнює 76 H м, а сама сила дорівнює 12 H , визначте плече сили?


Ответы на вопрос

Отвечает Хоменко Артём.

M=FL

F - сила

L- плечо

M - момент

L = M/F = 76Н·м /12Н =6,33м