Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання цегли масою 4 кг від 15 до 30 градусів цельсія

ХЕЛППППППП КРРРРР

Ответы на вопрос

Отвечает Зырянова Александра.

Нам нужно найти Q  

А формула Q = cm(t1-t2)

t1 = 30 град.

t2 = 20 град.

m = 4 кг

с(цегли) = 880 Дж/кг*К

А значит что Q = 880*4*(30-15) = 52800 Дж