хлопець рухався прямолінійно з одного села в інше.першу половину шляху він проїхав на візку із

серелньою швидкістю6км/год, а другу пройшов пішки зі швидкістю 2км/год. визначте середню швидкість руху хлопця.

Ответы на вопрос

Отвечает Вислапу Евгения.
6+2=8(км/год)
8:2=4(км/год)