Тіло масою 1кг рухається з постійним прискоренням 2 м/с 2. Чому дорівнює зміна імпульсу тіла за 3 с?


Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Денис.
DV=V-V0=a*t-V0=2*3-0=6 м/с
dp=m*V=1*6=6 м/с