Швидкість автомобіля массою 1,5 т. за 10 с. збільшилась від 54 до 90 км/год. Визначити силу, що

діяла на автомобіль.

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.
90-54=36км/ч=10м/с, F=1500*10/10=1500Н