Протягом 10 с автомобіль масою 4 т змінив свою швидкість з 13м/с до90 км/год.визначте силу тяги

автомбіля,якщо сила опору рухові дорівнює 1.2 кН терміново!!

Ответы на вопрос

Отвечает Канопка Тимур.
Дано   t=10 с      m=4000 кг    V1=13 м/с     V2=25 м/с    Fc=1200 Н   Fтяг- ?

Fтяг-Fc=m*a      a=(V2-V1)/t=12/10=1,2 м/с2

Fтяг=Fc+m*a=1200+1,2*4000=6 кН