Площа на кастрюлі 2000 см² Обчисліть на скільки збільшиться тиск кастрюлі на стіл,якщо у неї налити

10 літрів води.Кастрюля зроблена з алюмінію.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
2000см²=0.2м², 10л=10дм³= 0.01м³, Fводы=1000кг/м³* 0.01м³*10Н/кг =100Н ∆p=Fводы/S =100/0.2=500 Н/м²