На першій половині шляху тіло рухалося в n разів швидше, ніж на другій. При цьому середня

швидкість на всьому шляху склала v . З якими швидкостями v1 v2 рухалося тіло на кожній половині шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Семененко Диана.

Відповідь:

Пояснення:

vc = (0.5s+0.5s)/(t₁+t₂)

t₁ = s/2v₁    t₂ = s/2v₂

vc = 1/{(1/2v₁) + 1/2v₂)} = 2v₁v₂/(v₁ + v₂)

v₁=nv₂

vc = 2nv₂²/{(n+1)v₂}= 2nv₂/(n+1)

v₂ = (n+1)vc/2n

v₁ = (n+1)vc/2