Як зміниться прискорення тіла, якщо сила, що на нього діє, зросте вдвічі, а маса тіла зменшиться

втричі?

Ответы на вопрос

Отвечает Захватова Екатерина.
А=F/m,
a1=F1/m1=2F/(m/3)=6F/m=6a.
Збільшится  в 6 разів.
Отвечает Целищев Мирон.
a=F/m,
a1=F1/m1=2F/(m/3)=6F/m=6a.
=======================
Отвiт-
Збільшится  в 6 разів.