Максимальна висота на яку підніметься м'яч кинутий вертикально вгору з початковою швидкістю 10м/с


Ответы на вопрос

Отвечает Степанец Дима.

Дано: Vo=10 м/с; V=0; g=10 м/с²; h - ?

h=(V²-Vo²)/(-2g); V=0; (при торможении)

При падении h=(V²-Vo²)/(+2g); чаще всего Vo=0

h=Vo²/2g=100/20=5 м.