Яке видовження горизонтальної пружини жорсткістю 60 Н/м,якщо пружина надає візку масою 600г

прискорення 1,5 м/с2? Тертя не враховувати

Ответы на вопрос

Отвечает Акимова Виктория.
Ma=k*L, L- удлинение.(х2-х1)
L=ma/K=0,6*1,5/60=0,015 м или 1,5 см