Розв'яжіть задачу а ось і задача: Довжина світлової хвилі у воді 400 нм. Визначте довжину цієї

хвилі в повітрі.

Ответы на вопрос

Отвечает Датченко Данил.
Дано   λв=400 нм       n=1,33      λ- ?

n=λ/λв

λ=n*λв=1,33*400=532 нм