ПОМОГИТЕ СРОЧН0... На тіло масою 50г діє сила, що в 2 рази більша за силу, що діє на тіло масою

200г. У скільки разів прискорення одного тіла буде більшим за прискорення іншого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шубин Костя.

Ответ:

у тела весом 50г.  ускорение в 2 раза больше.

Объяснение:

m1=50г=0.05 кг

F1= 2*F2

m=200г=0.2 кг.

а1/а2=?

F=m*a

a=F/m

Тогда можно записать

​ а1/а2 = F1*m2 / (m1*F2)= F1*0.2 / (F1*2*0.05)=2 Раза