Визначити енергію електричного поля конденсатора ємністю 5мкф в якому нагомаджено заряд 4мкл


Ответы на вопрос

Отвечает Корягина Ангелина.

W=q^2/2*C=(4*10^-6)^2/2*5*10^-6=1,6*10^-6 Дж