В котушці індуктивності 300 мГн енергія магнітного поля дорівнює 0.15 дж. 1) Відповідне значення

стои струму2) значення магнітного потоку у вітках котущки

Ответы на вопрос

Отвечает Годяев Данил.
W=0.15  L=300  мГн 

1) W=L*l
²/2                I=√(2*W/L)=1 A
2) Ф=I*L=300мВб