Каңтардағы өздік тербелістің жиілігі мен периодын анықта , егер сыйымдылығы 2,2 мкф және

индуктивтігі 0,65 мгн болса . Томсон заңы мен шығарылады. Көмек беріндерш плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьева Лера.
Дано:                              СИ
L = 0,65 мГн               0,65*10⁻³ Гн
C = 2,2 мкФ                2,2*10⁶ Ф
__________________
T - ?
υ - ?

По формуле Томсона:
Период:
T = 2π·√ (L·C) = 2·3,14·√ ( 0,65*10⁻³· 2,2*10⁶) ≈ 2,37·10⁻⁴ с
Частота:
υ = 1 / T = 1 / 2,37·10⁻⁴ ≈ 4,2 кГц