Вухо людини найбільш чутливе до частоти 350 Гц. Швидкість поширення звуку в повітрі дорівнює 340

м/с. Визначте відповідну довжину хвилі

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Настя.
Дано:
ν = 350 Гц;
V = 340 м/с.
λ — ?

Решение:
λ = VT = \frac{V}{v}.

Численно:
λ = \frac{340}{350} = 0,97 (м).

Ответ: 0,97 м.