Тіло рухається зі швидкістю 7,2 км/год. Визначте масу цього тіла, якщо його кінетична енергія

становить 5 Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Исламбаева Гулнур.
Дано: v=7,2 км/год
Е k=5 дж

m-?

v=7,2÷3,6=2 м/с

E k=  \frac{m {v}^{2} }{2}
2Е k=mv²
m = \frac{2e}{ {v}^{2} }
m = \frac{2 \times 5}{ {2}^{2} } = \frac{10}{4} = 2.5 кг

Відповідь: 2,5 кг