На скільки градусів охолодиться вода, об'єм якої 100 л, якщо у повітря віддано 1 680 кДж енегрії?


Ответы на вопрос

Отвечает Александров Егор.
Дано:
v=100л
Q=1680кДж=1680000Дж
Найти:
Δt-?
Решение:
Q=c*m*Δt
Δt=Q/c*m
c - удельная теплоемкость вещества (у воды 4200Дж/кг)
m - масса
p=m/v
p - плотность (у воды 1000 кг/м^3)
m=p*v
m=1000*100=100000кг
Δt=1680000/4200*100000=0.004°C